همایش “چه کسی میتواند همسر خوب من باشد؟”-با حضور دکتر حبشی- در دانشگاه یزد برگزار شد/ گزارش تصویری

همایش "چه کسی میتواند همسر خوب من باشد؟"-با حضور دکتر حبشی- در دانشگاه یزد برگزار شد/ گزارش تصویریReviewed by مهدی صادقی on Dec 4Rating: 5.0همایش در این همایش ابتدا دکتر حبشی روانشانس مشهور کشور شروع به سخنرانی با محوریت معیارهای ازدواج و موانع نیل به ازدواج ، کرده و پس از آن به سؤالات دانشجویان پاسخ داد.سپس در جذاب‌ترین بخش برنامه زوج‌های جوان دانشجوی دانشگاه یزد از سختی‌ها و شیرینی‌های و خاطراتی طنز از زندگیه خود گفته و با هدیه‌ای به رسم یادگار از طرف بسیج دانشجویی دانشگاه یزد بدرقه شدند. پس از آن در آخرین بخش از برنامه حجت الاسلام غروی معاون ستاد ازدواج دانشجویی خبری ویژه و هدیه‌ای به یادماندنی به دانشجویان داده و به طور کوتاه به معرفی تسهیلات ویژه به زوج‌های دانشجو خبر دادند. لازم به ذکراست این همایش به یادماندنی با استقبال پرشور حدود ۵۰۰ نفر دانشجویان در سالن امفی تئاتر مرکزی دانشگاه یزد برگزار شد.

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه یزد همایش “چه کسی میتواند همسر خوب من باشد؟”-با حضور دکتر حبشی- در دانشگاه یزد برگزار شد/ گزارش تصویری

به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی دانشگاه یزد؛ یازدهم آذرماه هزاروسیصد و نود و شش پس از هفته بسیج و در آستانه روز دانشجو همایش بزرگ تکنیک‌های انتخاب همسر با عنوان «چه کسی می‌تواند همسر خوب من باشد» تشکیل شد.

در این همایش ابتدا دکتر حبشی روانشانس مشهور کشور شروع به سخنرانی با محوریت معیارهای ازدواج و موانع نیل به ازدواج ، کرده و پس از آن به سؤالات دانشجویان پاسخ داد.سپس در جذاب‌ترین بخش برنامه زوج‌های جوان دانشجوی دانشگاه یزد از سختی‌ها و شیرینی‌های و خاطراتی طنز از زندگیه خود گفته و با هدیه‌ای به رسم یادگار از طرف بسیج دانشجویی دانشگاه یزد بدرقه شدند.

پس از آن در آخرین بخش از برنامه حجت الاسلام غروی معاون ستاد ازدواج دانشجویی  خبری ویژه و هدیه‌ای به یادماندنی به دانشجویان داده و به طور کوتاه به معرفی تسهیلات ویژه به زوج‌های دانشجو خبر دادند.

لازم به ذکراست این همایش به یادماندنی با استقبال پرشور حدود ۵۰۰ نفر دانشجویان  در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه یزد برگزار شد.

صوت همایش “چه کسی میتواند همسر خوب من باشد؟”-با حضور دکتر حبشی- در دانشگاه یزد

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

RSS
Follow by Email
Instagram
Telegram